בניית אתר לרופאים וקליניקות

איך אתר אינטרנט יעזור לך בתור רופא?

בין אם אתה בעל קליניקה פרטית ובין אם אתה דוקטור בב"ח – אתר אינטרנט ללא ספק יועיל לך בשיפור התדמית בפני גולשים שאינם מכירים אותך, יוכלו לשכור את שירותיך ולהכיר אותך יותר ולהבין בדיוק מה אתה עושה ואיך אתה יכול לעזור להם.

בניית אתר לקליניקה פרטית יכולה להיות יעילה במיוחד כאשר הגולשים יוכלו ליצור קשר ישיר איתך בצורה הכי נוחה להם, הגולשים יכירו בדיוק את הקליניקה שלך ואיך שירותי הקליניקה שלך יוכלו לעזור להם לשפר את בריאותם ולמצוא מזור ותרופה לבעיות הבריאותיות הקיימות להם.

 

איך אדע איזה אתר הכי מתאים לי?

לרוב אתר תדמית מושקע ומעוצב יפה יספיק בהחלט, לעיתים נוסיף פורומים לאתרים אלו או אזורי מאמרים בהם הגולשים יוכלו לשאוב מידע ולדעת קצת יותר על הבעיות הקיימות אצלם ומפריעות להם כעת.

למי שיש את היכולת להשקיע בכתיבת תכנים ומאמרי תוכן איכותיים – זו דרך מצוינת לרכוש לקוחות חדשים ולרכוש את אמונם כך שיבינו שאתה אוטוריטה בתחום ובכך יעלה את האמינות שלך בעיני לקוחות פוטנציאלים חדשים.

האתר אמור לתת את כל המענה ללקוחותיך בהווה ובעתיד, ועל פי צרכים אלו נבנה את האתר כך שיענה לכל הדרישות שיכולות להיות לכל סוגי הלקוחות אצלכם כדי לרכוש את אמונם ולתת להם את האפשרות ליצור איתך קשר.

 

מה הדגשים שצריך לשים לב אליהם בבניית אתר לקלינקה

אנו נרצה לייצר אתר נוח ונגיש, מאוד נעים לעין וקל לתפעול – שכן הרבה מקהל היעד הצורך שירותי רפואה הם גילאי 40+, כמובן שלא רק, אך חשוב להתאים את האתר שלנו לקהל היעד אליו אנחנו מכוונים, אותו קהל שאנחנו נראה לעיתים תכופות יותר בקליניקה.

אתר מסוג זה הוא אתר שצריך להיות אחריו "אבא ואמא" כיוון שמבחינת גוגל אתרים העוסקים בבריאות חייבים להיות מקורות מוסמכים כדי לקבל תיעדוף כלשהו בתוצאות החיפוש, גוגל מאוד מקפידים בתחום זה כיוון שתחום זה הוא מאוד רגיש.

לכן נשקיע בעמודי אודות ויצירת קשר, ניצור כמה שיותר פרופילים ברשתות החברתיות השונות וניצור חיבור לאתר מהרשתות החברתיות והפוך.

נוסיף המלצות מאנשים אמיתיים ונקשר לחשבונות הפייסבוק שלהם גם במידה והדבר אפשרי, ובגדול ניצור כמה שיותר צעדים המוסיפים אמינות הן לגוגל והן לגולשים.

מעבר לעניין הנ"ל אנו ניצור אווירה נעימה ונינוחה באתר, צבעים המשדרים רוגע טבעיות ובריאות.

ניצור מתווה נוח לקבלת מידע מכל מיני סוגי בעיות כך שבתור גולש הסובל מבעיה כלשהי יהיה לי נוח להגיע לפתרונות האפשריים או עוד מידע על הבעיות כך שהגולש ירצה לקרוא ולהתעניין כמה שיותר ולהישאר באתר שלך, כל אלה מגבירים אמינות גם בעיני הגולש וגם בעיני גוגל כמובן שעליו אנחנו נרצה מאוד להתחבב.

 

כיצד תוכל למנף את האתר לקליניקה שלך וליצור לקוחות חדשים

מינוף האתר מסוג זה יכול להיות מאוד משמעותי, כתיבת מאמרים רבים אפשריים בנושא זה, המון מידע והמון יכולות קידומיות טמונות כאן, מי שיוכל לתפעל קידום או לשכור שירותי קידום אורגני בגוגל יוכל להפיק תוצאות מרחיקות לכת וליצור מבנה שיווקי שיביא כל יום לקוחות חדשים וטלפונים לעסק הזה.

פורומים המוטמעים באתרים מסוג זה יעילים במיוחד שכן מאוד נוח לגולשים לשאול שאלות ולקבל מענה, מה שמגביר אצלם בתודעה את אותו אחד שנתן להם עצות טובות בפורום וכך תוכל להיות בתודעה של הגולשים וליצור אמינות ולהגדיל את הסיכויים שאותם גולשים יגיעו אליך לקליניקה לטיפול או ייעוץ.

 

 

יהודה מור

משנת 2013 עוסק בבניית אתרי וורדפרס, קידום אתרים אורגני בגוגל, כתיבה שיווקית, פרסום ממומן בפייסבוק גוגל אינסטגרם ועוד...

 בזמני הפנוי (כשקיים כזה) עסוק ב "לנהל" קשר עם שמונת אחי ועם 20 אחייני המתוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.