בניית אתר תיירות ונופש

איזה אתרים נכללים באתרי תיירות ונופש

אתרי תיירות הם כל אתר המציע חופשה או נופש, מקומות אירוח פרטיים וגם אתרים מסחריים המרכזים מספר רב של מקומות לבילוי ונופש.

לדוגמה בניית אתר לצימר יכול להיות מאוד יעיל כיוון ששם הדרך שלך להציג את הנופש ולתת את המיני חוויה מהצימר שלך לגולש כך שיבין כמה הוא יכול ליהנות וכמה טוב יהיה לו אם יגיע להתארח אצלך בצימר.

כמו גם אתרי אירוח בקתות אירוח למיניהם וכו' – בניית אתר יעילה מאוד כיוון שלגולש אין שום דרך לדעת על צימר או בקתה כזאת או אחרת כמה היא טובה וכמה היא מתאימה לו, ולכן ישנה חשיבות עליונה לבניית אתר לצימרים ובקתות נופש.

חוץ ממקומות אירוח פרטיים אתרי תיירות הם גם אתרים המרכזים בתוכם מספר רב של מקומות בילוי ונופש כגון איסתה, הדקה 90, טריווגו ודומיהם, אלה אתרי תיירות גדולים הנותנים את האפשרות ללקוח לבחור בין הרבה אפשרויות אירוח את האירוח המתאים ביותר לגולש ולבצע משם את ההזמנה.

 

למה כל עסק הקשור לחופשה חייב בניית אתר

גם אם אתה צימר או מקום אירוח פרטי וגם אם אתה חברת תיירות – יש לך אינטרס ברור להציג את האפשרויות התיירותיות שלך בפני כל גולש וכל אדם ולא משנה היכן הוא נמצא.

אתה תרצה שידעו עליך את כל הפרטים החשובים, איזה בקתות או צימרים יש לך להציע, מה יש בכל אחד מהם, אתה מאוד תרצה להראות תמונות איכותיות לגולשים כדי שיתלהבו ומאוד ירצו לבוא לביקור ולנסות מקום שהם עוד לא ניסו, ובכך שתציג להם את כל המידע בצורה אינפורמטיבית יהיה להם יותר קל לדעת לאן הם מגיעים וגם יגביר אצלם את הרצון להגיע באמת ולהרגיש את מה שהם מרגישים רק במעט בהתבוננות באינטרנט.

בניית אתר תיירות היא משימה הדורשת חשיבה לעומק ואבחנה נכונה של הצורך לאותו עניין ועסק, אתר כזה תמיד יהיה חזותי יותר וככזה שיעורר השראה ותחושת נעימות וכיף כדי לתת לגולש הרגשה נינוחה ונעימה כדי שיוכל להבין איפה הוא הגיע ואיך ירגיש אם ילך לנפוש שם.

 

איך אתר תיירות אמור להיות בנוי

אתר כזה צריך להיות בנוי מכמה מרכיבים עיקריים :

  • גלריית תמונות עשירה
  • סרטונים כדי לשפר את החזותיות על העסק
  • מידע חשוב הכולל את האביזרים הקיימים בכל דירת נופש
  • זמינות וסגירת הזמנות על פי תאריכים
  • יצירת קשר נוחה וקלילה עם בעל הצימר/דירת נופש
  • חיבור למפות גוגל
  • איזור מאמרים שיתנו לגולש מידע על האטרקציות מסביב

 

לסיכום אתר תיירות הינו אתר המורכב בייחודיות מותאמת לצורכי אותו עסק תיירות וכל המשאבים יתרכזו במשימה העיקרית הנכונה לאותו אתר.

 

 

 

יהודה מור

משנת 2013 עוסק בבניית אתרי וורדפרס, קידום אתרים אורגני בגוגל, כתיבה שיווקית, פרסום ממומן בפייסבוק גוגל אינסטגרם ועוד...

 בזמני הפנוי (כשקיים כזה) עסוק ב "לנהל" קשר עם שמונת אחי ועם 20 אחייני המתוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.